Repere VIŅA izdod debijas albumu "Elpo"

Raksta attēls - Repere VIŅA izdod debijas albumu "Elpo" Foto: albuma vāciņš

10.12.2016 / Parmuziku.lv

Piektdien, 9. decembrī, repere VIŅA mūzikas platformās Soundcloud un Bandcamp publiskoja savu pirmo albumu "Elpo". To veido 7 kompozīcijas, tajā skaitā klausītājiem labi zināmie singli "Uguns", "Un Nakts".

“Pirms gada sapratu, ka gribu veidot albumu, bija sakrājušās vairākas dziesmas, kas novecoja un atlasi EP izturēja labi, ja viena no tām” stāsta Zelma. Ar jaunām idejām tapa dziesmas, no kurām viņa izvēlējās tās, kas pašai patika – “galvenais ir pašai spēt kritizēt savu darbu, lai vēlāk, kad to darīs klausītājs, es nenokārtu galvu pie pirmā sliktā komentāra”. “Elpo” radošo procesu Zelma raksturo kā aizraujošu.

Ar mazalbuma dziesmām strādāja vairāki mūzikas producenti, tostarp Zelmas grupas biedri no Bandmaster - DJ Rudd un Andis Ansons, kā arī puiši no Valmieras – Andrew Valger un Couloir. Ar to repere grib parādīt, ka Valmierā ir cilvēki, kuri dara. Dziesmā “Elpo” ģitāru spēlē režisors Mārtiņš Zariņš. Albumu miksēja Andis Ansons.

Pašlaik repere plāno pirmo koncertu, kurā prezentēs “Elpo” EP – par to informācija sekos. Savukārt 2017. gadā Viņa izdos singlu un to pavadošo video.

 Viņa – Zelma Jēgere, ir mūziķe no Beverīnas novada, kura uzstājas kā solo māksliniece un ir viena no elektroniskās mūzikas apvienības Bandmaster dalībniekiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!