Kafija #ParMuziku pulcē dziedātājus un kafijas cienītājus

Raksta attēls - Kafija #ParMuziku pulcē dziedātājus un kafijas cienītājus Foto: Inese Grīnberga

23.04.2015 / Parmuziku.lv

23. aprīlī no 13.00 līdz 14.00, Coffee Inn, Kaļķu ielā 28, atzīmējot Pasaules Intelektuālā īpašuma dienu, Latvijas Izpildītāju un producentu apvienības (LaIPA) online mūzikas žurnāls Parmuziku.lv sadarbībā ar kafijas bāru tīklu Coffee Inn organizēja akciju - Kafija #ParMuziku.

Akcijas laikā apmeklētājiem bija iespēja par kafiju norēķināties ar dziesmu. Muzikālo pavadījumu nodrošināja ģitārists Jānis Bērziņš, kurš starplaikos arī iepriecināja klātesošos, izpildot dažādus skaņdarbus.

Akcijas laikā Coffee Inn valdīja patīkami draudzīga atmosfēra, sākotnēji sanākušie vēroja notiekošo rosību no malas, domājot dziedamās dziesmas un pārskatot kora repertuāru, līdz ar pirmajām drosmīgajām dziedātājām, skanīgā pasākuma daļa pieņēmās spēkā un noslēdzās ar kopdziesmu, kurā vienojās sanākušie viesi un darbinieki.

LaIPA un Parmuziku.lv izsaka pateicību Kaļķu ielas Coffee Inn kolektīvam, ģitāristam Jānim Bērziņam, visiem akcijas dalībniekiem un interesentiem. Kārtējo reizi pierādījies dziesmas vienojošais spēks!

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību intelektuālā īpašuma aizsardzībai, jau kopš 2000. gada tiek atzīmēta Pasaules Intelektuālā īpašuma diena, ko tradicionāli atzīmē 26. aprīlī, jo 1970. gadā šajā datumā tika dibināta Pasaules Intelektuālā īpašuma organizācija (World Intellectual Property Organization - WIPO).

Šī gada Pasaules Intelektuālā īpašuma dienas fokusā ir mūzika un šīs dienas aktivitātes visā pasaulē vienos sauklis Get up, stand up. For music. jeb tulkojumā uz latviešu valodu Iestājies, iededzies. Par mūziku!

Vairāk lasi šeit!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!