FOTO: Kaspara Zemīša 45.jubilejas koncerts

Raksta attēls - FOTO: Kaspara Zemīša 45.jubilejas koncerts Foto: Ernests Dinka

15.02.2018 / Parmuziku.lv

Virtuozais ģitārists Kaspars Zemītis trešdien, 14. februārī svinēja savu Dzimšanas dienu. Svinības norisinājās Lielajā ģildē, muzicējot kopā ar Agra Daņiļēviča deju grupu Dzirnas, Rīgas Doma zēnu kori diriģenta Mārtiņa Klišāna vadībā, Jelgavas kamerorķestri un akordeonisti Initu Āboliņu.

Jubilejas koncerta īpašais viesis bija Intars Busulis, kas priecēja ar skaistāko no abu mūziķu repertuāra.

Pirmajā koncerta daļā skanēja Zemīša solo skaņdarbi ģitārai, papildināti ar Dzirnu horeogrāfiju,  un labākais no Kaspara rakstītās mūzikas korim un ģitārai. Otrajā daļā mākslinieks atskaņoja mūzikas pērles ģitārai un orķestrim (Vivaldi, Pjacolla) un savus autordarbus, kā arī publiku ar senākiem un jaunākiem skaņdarbiem pārsteidza īpašais viesis – Intars Busulis.

Biļetes uz visiem koncertiem ir izpārdotas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!