Festivāls Mad Max stilā tuksneša vidū ar degošiem milzu riteņiem un dīvainiem tērpiem FOTO

Raksta attēls - Festivāls Mad Max stilā tuksneša vidū ar degošiem milzu riteņiem un dīvainiem tērpiem FOTO Foto: Instagram/burningman

28.08.2015 / Antra Bērtule

The Burning Man jau gandrīz 30 gadus ASV, Nevadas tuksnesī pulcē visus sirdī dīvainos uz festivālu ar gotiskiem elementiem, tuksneša smiltīm un milzu konstrukcijām, kuras aizdedzināt.

The Burning Man ir viens no savdabīgākajiem ASV festivāliem, kas norisinās jau kopš 1986. gada, ASV, Nevadas tuksnesī vienuviet pulcējot cilvēkus, kuri pārģērbjas dīvainos, gotiskos tērpos, dedzina milzu "vīrus", veido mākslas instalācijas, braukā ar automašīnām mežonīgu zirgu formā, un tā tālāk. Fantāzijai nav robežu!

Sākotnēji festivāls tapa kā draugu iniciatīva, kuri savdabīgi vēlējās atzīmēt vasaras saulgriežus, līdz ar to zināmas paralēles šim festivālam ir ar mūsu pašu Līgo svētkiem, tikai ar ugunskuru dedzināšanu un lēkšanu tiem pāri.


Šogad The Burning Man festivāls notiks no 30. augusta līdz 7. septembrim.FOTO iespaidi no pagājušo gadu festivāliem:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Noskaties video šeit!

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!