Weekend Baltic festivālā uzstāsies DEADMAU5, MARTIN GARRIX un citi

Raksta attēls - Weekend Baltic festivālā uzstāsies DEADMAU5,  MARTIN GARRIX un citi Foto: DEADMAU5, publicitātes foto

13.02.2017 / Parmuziku.lv

Weekend Baltic festivāls šogad turpina priecēt ar mākslinieku izziņošanu, kuri no 3. līdz 5. augustam uzstāsies skaistajā Pērnavas pludmalē. Jau izziņotajām zvaigznēm ARMIN VAN BUUREN, ALAN WALKER, ALESSO un daudziem citiem pievienojas tāda leģenda kā DEADMAU5; DJ nr.1 visā pasaulē – MARTIN GARRIX, kura atgriešanos Pērnavā jau no Weekend Baltic 2016 gaida daudzi;

REA SREMMURD, kuru hits “Black Beatles” ieņēmis Billboard Hot 100 topa virsotnes, CLEAN BANDIT, kuri iekaro topu virsotnes ar savu dziesmu “Rockabye” un pārdevuši jau vairāk nekā 13 miljonus singlu.

Mākslinieku sarakstu papildina arī tādas zvaigznes kā brazīliešu Alok, kurš ir iekritis fanu sirdīs ar savu hitu “Hear me now”; franču house mūziķis Tchami; Radical Redemption un Bass Modulators no Nīderlandes; ASV dzimušais Jauz, kā arī Alex Mattson un Proteus no Somijas. Mākslinieku sarakstā ir arī Igaunijas vietējie pārstāvji: NOËP, Púr Múdd, Futuristik, Kristjan Hirmo un MHKL.

Jau iepriekšējā nedēļā tika ziņots arī par Brennan Heart Cheat Codes, Kungs, MackyGee, Madison Mars, Sub Focus un Tungevaag&Raaban dalību festivālā.

Grandiozais Weekend Baltic festivāls šogad piedzīvos vairākas izmaiņas. Lielākā no tām būs festivāla teritorija, kuru šogad plānots būvēt tuvāk pilsētas molam. Plānota arī atrakciju teritorija un kempinga zona. Pērnavas pludmalē būs 3 skatuves, uz kurām kāps ap 60 māksliniekiem trīs festivāla dienu garumā.

Biļešu iepriekšpārdošana ir sākusies šodien, 13. februārī, kuras laikā iepriekš reģistrējušies festivāla apmeklētāji varēs biļetes iegādāties ar 20 eur atlaidi. Publiskā biļešu pārdošana sāksies 20. februārī plkst. 9:00 www.weekendbaltic.com  lapā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!