VIDEO: Kendriks Lamārs sagādā īpašu dāvanu fanei un aizkustina visu pasauli

Raksta attēls - VIDEO: Kendriks Lamārs sagādā īpašu dāvanu fanei un aizkustina visu pasauli Batiste Safont, Wikimedia.org

18.07.2017 / Parmuziku.lv

Repera Kendrika Lamāra (Kendrick Lamar) mūzika uzrunājusi miljoniem cilvēku - arī jaunieti Dženiferu Filipsu (Jennifer Phillips), kura par spīti invaliditātei apmeklējusi vairākus mūziķa koncertus.

Jauniete īstenojusi ziedošanas kampaņu ar mērķi iegādāties pielāgotu ratiņkrēslu, kas nodrošina ērtāku pārvietošanos pilsētā - izrādot pateicību par atbalstu, mūziķis nolēmis veikt cēlu žestu, uzdāvinot šo ratiņkrēslu fanei.

Savā pateicībā Kendriks raksta:

Paldies par atbalstu! Tu mani iedvesmo. Tu esi stipra un pozitīva. Jauka un skaista. Pēc daudziem gadiem, kuros esi iedvesmojusi mani, mazākais, ko varu darīt tavā labā, ir pārliecināties, ka vari pilsētā pārvietoties droši. Šī ir mana dāvana tev. Tu vienmēr esi novērtēta!

Noskaties aizkustinošo Kendrika tikšanos ar fani!

*Titulbildē izmantots Batiste Safont, Wikimedia.org attēls ar CC licenci.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!