VIDEO: "Green Day" dalās ar provokatīvu video jaunajam singlam "Back In The USA"

Raksta attēls - VIDEO: "Green Day" dalās ar provokatīvu video jaunajam singlam "Back In The USA" Ekrānšāviņš

19.11.2017 / Parmuziku.lv

Amerikāņu rokgrupa "Green Day" publicējuši vēl iepriekš nedzirdētu dziesmu "Back In The USA", papildinot to ar provokatīvu video. Jaunajā video grupas līderis Billijs Džo Armstrongs (Billie Joe Armstrong) ceļo laikā, atgriežoties 50. gados, lai atklātu, ka līdz šim zināmie priekšstati par tā saucamo "sapni par Ameriku" ir tikai mīts.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!