VIDEO: Fall Out Boy pārsteidz fanus ar vizuāli piesātinātu dziesmas video

Raksta attēls - VIDEO: Fall Out Boy pārsteidz fanus ar vizuāli piesātinātu dziesmas video Ekrānšāviņš no video

23.11.2017 / Parmuziku.lv

Faniem pat nebija nojausmas, ka iemīļotais poppanka kvartets pārsteigs ar jaunu singlu un video.

Vizuāli piesātinātā video režisors ir Brendans Valters (Brendan Walter) un Mela Sorija (Mel Soria), kuri iepriekš strādājuši pie "Fall Out Boy" singlu "Uma Thurman", "Irresistible", kā arī "Panic! At The Disco" video.

"Hold Me Tight or Don't" ir jau ceturtais singls no "Fall Out Boy" septītā studijas albuma "Mania" - tā izdošana paredzēta nākamā gada janvārī. 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!