VIDEO: Facebook tiešraides vienmēr atpaliek no reālā laika - šie puiši to izmantoja un radīja vienreizēju priekšnesumu

Raksta attēls - VIDEO: Facebook tiešraides vienmēr atpaliek no reālā laika - šie puiši to izmantoja un radīja vienreizēju priekšnesumu Ekrānšāviņš

04.10.2017 / Parmuziku.lv

Interneta tiešraides vienmēr skatāmas ar nelielu laika nobīdi. Izmantojot aizkavēto audio un video, "The Academic" radījuši vienreizēju "loop" versiju savai dziesmai "Bear Claws".

Puiši dziesmu burtiski "uzaudzē" skatītāju acu priekšā, izmantojot cilpu (loop) tehniku.  Video priekšplānā redzams, kā notiek dziesmas dzīvais izpildījums, kas tiek ierakstīts Facebook Live, savukārt video ieraksts tiek projicēts fonā uz lielā ekrāna.

Savā YouTube kanālā puiši skaidro procesu:

Mēs instrumentus izkārtojām tā, lai pielāgotos Facebook Live laika nobīdei - līdz ar katru cilpu, pievienojot jaunus instrumentus, ritmu un melodiju, process kļuva arvien sarežģītāks. Kā papildinājumu šo [Facebook Live] video projicējām uz ekrāna, tādējādi radot bezgalīgu tuneli, ko veido visas iepriekš ierakstītās cilpas.

Noskaties rezultātu - pagaidām nekas tāds vēl nav redzēts!

Salīdzināšanai - oriģināls.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!