VIDEO: Dua Lipa hita 80. gadu versija pierāda - tā būtu dāmu himna jebkurā desmitgadē

Raksta attēls - VIDEO: Dua Lipa hita 80. gadu versija pierāda - tā būtu dāmu himna jebkurā desmitgadē Ekrānšāviņš no video

04.11.2017 / Parmuziku.lv

Uzlecošās zvaigznes Dua Lipa superhits "New Rules" šovasar kļuva par teju katras meitenes himnu, taču šis remikss ir kaut kas pilnīgi atšķirīgs.

Remiksu radījis producents Initial Talk, kurš jau iepriekš izpelnījies uzmanību, veidojot 80. gadu remiksus Džastina Bībera, Riannas un citu populāru mūziķu hitiem.

Salīdzināšanai - noklausies oriģinālu! 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!