"The xx" jautri piesaka gaidāmā albuma 3. singlu

Raksta attēls - "The xx" jautri piesaka gaidāmā albuma 3. singlu Ekrānšāviņš

01.01.2017 / Parmuziku.lv

Grupas jaunais albums "I See You" klausītājiem tiks nodots jau 13. janvārī. Fragments no albuma trešā singla "Say Something Loving" šodien, 1. janvārī, tika publicēts grupas profilā mikroblogošanas vietnē Twitter.

Grupa "The xx" raksta: "Pirms dažām nedēļām mēs bijām Tokijā un uzfilmējām video, kā mēs karaoke dziedam mūsu jauno dziesmu "Say Something Loving". Mums bija ļoti jautri!"

Noklausies dziesmu "Say Something Loving" pilnā garumā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!