Interneta huligāni ķērušies klāt "Foo Fighters" hītam

Raksta attēls - Interneta huligāni ķērušies klāt "Foo Fighters"  hītam

06.01.2017 / Parmuziku.lv

Vispirms "Metallica" līderis Džeimss Hetfīlds, tad grupas "System Of A Down" dziesma "Chop Suey" un tagad ir pārveidots arī "Foo Fighters" hīts "Best of you". Vai varēsi saskaitīt, cik daudz reizes tiek atkārtots "The Best"?

Dziesma "Best of you" atrodama amerikāņu rokgrupas "Foo Fighters" 2005. gada albumā "In Your Honor" un ASV sasniedza Platīna statusu. Dziesma rakstīta ASV prezidenta kandidāta Džona Kerija kampaņas atbalstam un pauž aicinājumu "izlausties no visām tām lietām, kas tevi ierobežo."

Kā iepriekš ziņots, 21. jūnijā Rīgā, Lucavsalā ar vienīgo koncertu Baltijā uzstāsies "Foo Fighters". Viņus iesildīs britu rokgrupa “Biffy Clyro” kā arī atzītais ASV un Lielbritānijas duets “The Kills”. Biļetes nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!