Šis mazais triks ar atskaņotāja ātrumu atklās pārsteidzošu "Jolene" versiju

Raksta attēls - Šis mazais triks ar atskaņotāja ātrumu atklās pārsteidzošu "Jolene" versiju Ekrānšāviņš

04.01.2017 / Parmuziku.lv

Nejauši pārslēgtais plašu atskaņotāja ātrums var atklāt to, ka dziesma arī palēninātā tempā skan savādāk, bet joprojām baudāmi - arī Dollijas Pārtones pazīstamākā dziesma "Jolene".

Dollija Pārtone (Dolly Parton) ir amerikāņu kantrīmūzikas dziedātāja un dziesmu autore. Viņas 1973. gada dziesma "Jolene" ir viena no visvairāk dažādas versijās ierakstītajām dziesmām populārās mūzikas vēsturē, tajā skaitā arī igauņu grupa "Ewert and The Two Dragons"

Dziesmas oriģināls.

Dziesma palēninātā variantā Dollijas balss atgādina Treisiju Čepmenu vai Šēru.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!