Šodien tiek izdots grupas "Coldplay" minialbums "Kaleidescope"

Raksta attēls - Šodien tiek izdots grupas "Coldplay" minialbums "Kaleidescope" Ekrānšāviņš

14.07.2017 / Parmuziku.lv

Coldplay jaunākais piecu skaņdarbu minialbums ir klāt - Kaleidoscope, pieejams visās lejupielādes un straumēšanas vietnēs.

Jaunās dziesmas tika ierakstītas grupas on-the-road studijā koncerttūres "A Head Full Of Dreams Tour" laikā, kas joprojām norisinās un šajā nedēļas nogalē norisināsies trijos izpārdotos koncertos Parīzē.

Minialbuma līdzproducents ir grupas ilggadējie sadarbības partneri - producenti Rik Simpson un Daniel Green, kā arī Bill Rahko. Minialbumā starp dziesmām ir iekļauta dzīvā izpildījuma versija dziesmai "Something Just Like This", ko grupa izpilda kopā ar "The Chainsmokers" un tika ierakstīta Tokijas koncerta laikā. Minialbums ir papildinājums Coldplay izdotajam albumam "A Head Full Of Dreams" albumam, kas ir sasniedzis 5 miljonu kopiju pārdošanas apjomu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!