Snoop Dogg uzdāvinājis leģendārajam Villijam Nelsonam piemīlīgu dāvanu (FOTO)

Raksta attēls - Snoop Dogg uzdāvinājis leģendārajam Villijam Nelsonam piemīlīgu dāvanu (FOTO) Ekrānšāviņš

06.01.2017 / Parmuziku.lv

Amerikāņu reperis Snoop Dogg un kantrīmūzikas leģenda Villijs Nelsons jau kādu laiku ir labi draugi, kas labprāt kopā pavada brīvo laiku.

Abi mūziķi iepazinās 2008. gadā, kad Nelsons bija uzaicināts viesmūziķa satusā Snoop Dogg albumā "Eggo Tripping". Nelsons ir redzams arī repera 2011. gada dokumentālajā filmā "Doggumentary on Superman", abiem ir vēl viena kopēja dziesma "Roll Me Up and Smoke Me When I Die", kas iekļauta 2012. gadā izdotajā Villija Nelsona albumā "Heroes".

Šajos Ziemassvētkos Snoop Dogg savu draugu nolēma apdāvināt ar svētku un abu draudzību raksturojošu džemperi. Villijs  par šādu dāvanu ir acīmredzami priecīgs!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!