Saara izdod dziesmas “Superpowers” akustisko versiju un video

Raksta attēls - Saara izdod dziesmas “Superpowers” akustisko versiju un video Ekrānšāviņš

05.05.2017 / Parmuziku.lv

Losandželosā dzīvojošā dziedātāja un Youtube zvaigzne Saara izdevusi video viņas hita “Superpowers” akustiskajai versijai. Dziesmas “Superpowers” oriģinālā versija straumēta vairāk kā 4 miljonus reižu un tā daudz atskaņota radio Somijā, Zviedrijā un Norvēģijā.

Dziesmas akustiskā versija parāda pavisam citu dziedātājas pusi, izceļot tās unikālo un skaisto balss tembru. Dziesma “Superpowers” stāsta par iemīlēšanos savā bērnības labākajā draugā, taču nespēju viņam atzīties.

 

SAARA ir sociālo mediju zvaigzne, kam piemīt daudz talantu. Youtube platformā māksliniecei ir vairāk kā 900000 sekotāju. 2014. gadā SAARA augšuplādēja video “What languages sound like to foreigners”, kurā atdarināja dažādas valodas un šis video iemantoja lielu popularitāti – video skatīts vairāk kā 18 miljonus reižu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!