Reperim Kendrikam Lamāram iznācis albums "Damn."

Raksta attēls - Reperim Kendrikam Lamāram iznācis albums "Damn." Foto albuma vāciņš

15.04.2017 / Parmuziku.lv

Kendrika Lamāra (Kendrick Lamar) ceturto studijas albumu "Damn." veido 14 dziesmas, tajā skaitā singls "Humble". Viesmākslinieku statusā dzirdami dziedātāji Rihanna, Zacari un rokgrupa "U2".

Kompozīciju skanējumu veidojuši Džeimss Bleiks (James Blake), Gregs Kurstins (Greg Kurstin), Terens Mārtins (Terence Martin), "Mike WiLL Made-It", BADBADNOTGOOD, the Alchemist, DJ Dahi, Sounwave. Atsevišķās dziesmās instrumentālās partijas iespēlējuši džeza mūziķi  "Thundercat" un Kamasi Vašingtons (Kamasi Washington).

Kritiķi jau atzinīgi novērtējuši repera stāstnieka prasmes, dziesmu tekstos vēstot par sociālipolitiski fundamentālām problēmām kā rasismu un vērīgi kritizējot mūsdienu cilvēku vērtību sistēmu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!