"Alt-J" iznākusi jauna dziesma (VIDEO)

Raksta attēls -  "Alt-J" iznākusi jauna dziesma (VIDEO) Ekrānšāviņš

12.03.2017 / Parmuziku.lv

Grupu augstu novērtē visā pasaulē, ne velti "Alt-J" ar lepnumu sevi var pieskaitīt arī Grammy nominantiem. Un, ko tur slēpt – arī "Positivus" festivālā viņi ir būs viena no visgaidītākajām grupām!

Dziesma "3WW" ir  viena no gaidāmā albuma "Relaxer" dziesmām. To veidos 8 kompozīcijas. Grupa jau šobrīd vēsta, ka "Relaxer" klausītājiem tiks nodots 9. jūnijā. 

Atgādinam, ka "Pixies", Ellie Goulding un "Alt-J" ir starp pirmajiem zināmajiem māksliniekiem, kuri uzstāsies šī gada "Positivus" festivālā, kas iemīļotajā Salacgrīvas Zvejnieku parkā norisināsies jau vienpadsmito reizi – no 14. līdz 16. jūlijam.

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!