Oficiāli apstiprināts! Farela Viljamsa videoklipa 20. sekundē redzama Rīga

Raksta attēls - Oficiāli apstiprināts! Farela Viljamsa videoklipa 20. sekundē redzama Rīga Ekrānšāviņš

23.04.2017 / Parmuziku.lv

Publikas atsaucību ieguvušā videoklipa "Go Up" 20. sekundē ir redzams Rīgas Maratona skrējiens 11. novembra krastmalā, to šodien apstiprinājuši maratona rīkotāji.

Franču elektroniskās mūzikas dueta "Cassius", slavenā producenta Farela Viljamsa (Pharel Williams) un dziedātājas Cat Power videoklips "Go Up" kopš publicēšanas vietnē youtube 10. aprīlī  ir skatīts 515 857 reižu.

Videoklipa režisors ir Aleksandrs Kurts  (Alexandre Courtes), kurš videoklipā kombinē atšķirīgus vizuāļus, kas veido vienu veselu, šādi aizvedot skatītāju apkārt pasaulei, iepazīstinot ar dažādiem uzskatiem un tajā pašā laikā arī smalki ironizē par mūsu tik absurdo pasauli. Skatītāji "Go Up" jau paspējuši nodēvēt par 2017. gada visradošāko mūzikas videoklipu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!