"Oasis" solists Laijams Galandžers publicē vēl vienu dziesmu no rudenī gaidāmā solo albuma

Raksta attēls - "Oasis" solists Laijams Galandžers publicē vēl vienu dziesmu no rudenī gaidāmā solo albuma Petful, www.flickr.com

01.07.2017 / Parmuziku.lv

"Chinatown" ir jaunākais skaņdarbs no albuma "As you were", ko plānots izdot oktobrī.

Atšķirībā no pirmā publiskotā ieraksta "Wall Of Glass", kas arī tiks iekļauts jaunajā albumā, dziesma "Chinatown" ir liriskāka, ko iespējams nosaka akustiskās ģitāras klātbūtne.  

Pirmais albuma hits "Wall of Glas" publicēts pirms mēneša. 

Laijams Galandžers (Liam Gallagher) par savu solo albumu paziņoja jūnija sākumā, bet kopš 22. jūnijā tas pieejams iepriekšpārdošanā. Albums nāks klajā 6.oktobrī. 

 

 
*Titulbildē izmantots Petful attēls ar CC licenci.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!