Noskaties "New Intergalactic Lovers" pasakaino videoklipu "Between The Lines"

Raksta attēls - Noskaties "New Intergalactic Lovers" pasakaino videoklipu "Between The Lines" Ekrānšāviņš

05.06.2017 / Parmuziku.lv

Beļģu indie roka grupa "New Intergalactic Lovers" piedāvā pasakainu - sirreālu videoklipu dziesmai "Between The Lines" no topošā jaunā albuma.

"New Intergalactic Lovers" mūziku atzinīgi novērtēs grupu "Editors", "Interpool" un "The Cure" daiļrades cienītāji. Savukārt grupas vokālistes Laras Šedroī (Lara Chedraoui)  balsī saklausāma P.J. Hārvijas un Karenas O ietekme.

Jaunajā dziesmā "Between The Lines" grupa spējusi iekapsulēt atmosfēru, kāda ir izbaudāma grupas koncertos. Videoklips ir veltījums slavenajam beļģu gleznotājam Renē Magritam ( René Magritte).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!