NOSKATIES! KEITIJAS PERIJAS singlam “CHAINED TO THE RHYTHM” iznācis video!

Raksta attēls - NOSKATIES! KEITIJAS PERIJAS singlam  “CHAINED TO THE RHYTHM” iznācis video! Ekrānšāviņš

23.02.2017 / Parmuziku.lv

Keitijas Perijas jaunā singla “Chained to the Rhythm” video iznācijas tikai pirms pāris dienām, bet jau skatīts vairāk kā 14 miljonus reižu. Pats singls nedēļas laikā straumēts vairāk kā 20 miljonus reižu.

Mūzikas klipa darbība risinās nākotnes izklaides parkā “Oblivia”. Videoklips filmēts Kalifornijā, šā gada janvārī.

Chained to the Rhythm” režisējis “Grammy” balvas ieguvējs Metjū Kallens (Matthew Cullen), kurš arī veidojis mākslinieces iepriekšējos video dziesmām “Dark Horse” un “California Gurls”.

Dziesmu “Chained to the Rhythm” producējuši Makss Martins (Max Martin) un Ali Pajami (Ali Payami), savukārt, dziesmā piedalās Sija Farlera (Sia Furler) un Boba Mārlija mazdēls Skips Mārlijs (Skip Marley).

Keitijas Perijas mūzika kopumā ir straumēta vairāk kā 18 miljardu reižu, savukārt, jaunais singls “Chained to the Rhythmnedēļas laikā straumēts vairāk kā 20 miljonus reižu.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!