Grūvīgi un pikanti! Noskaties Ivana Dorna provokatīvo videoklipu "Collaba"

Raksta attēls - Grūvīgi un pikanti! Noskaties Ivana Dorna provokatīvo videoklipu "Collaba" Ekrānšāviņš

10.03.2017 / Parmuziku.lv

Albuma "Jazzy Funky Dorn" jaunākā singla videoklipā "Collaba" videoklipā Ivans Dorns pielaiko dažādus "pikantus" tēlus pieticīgi tērptu meiteņu sabiedrībā. Muzikāli dziesma ir džeza, fanka un 2step sajaukums.

"Šī ir oda prostitūtām. Es dziedu viņām! Vēlos runāt par neatkarību, drosmi, mīlestības trūkumu un bezgalīgu risku, " portālam Afisha.Daily sacījis Ivans Dorns. Video režisors ir kazahstānieties Aisultans Seitovs (Айсултан Сеитов), kurš ar īsfilmu "The Jackal" guvis panākumus Hollywood Boulevard filmu festivālā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!