Noskaties "Depeche Mode" videoklipu "Where's the Revolution"

Raksta attēls - Noskaties "Depeche Mode"  videoklipu "Where's the Revolution" Publicitātes foto

10.02.2017 / Parmuziku.lv

"Where's the Revolution" video autors ir sens grupas draugs, fotogrāfs un režisors Antons Korbijns. Dziesma ir pirmais singls no 17. martā gaidāmā albuma "Spirits".

"Where's the Revolution" videoklips ir simbolisks - mūziķi pārbīda tribīni, lai ik reizi dziedātu (uzdotu) retorisko jautājumu "Kur ir revolūcija?" atšķirīgus politiskos uzskatus pārstāvošai auditorijai. Dziesmas noslēgumā "Depeche Mode" iemanto biezas bārdas, bet melnbaltais video iegūst krāsas.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!