Noklausies Lordes jauno singlu - sirdi plosošo balādi

Raksta attēls - Noklausies Lordes jauno singlu - sirdi plosošo balādi Ekrānšāviņš

09.03.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātājas Lordes albums "Melodrama" tiks izdots 16. jūnijā. Klausītājus joprojām sajūsmina albuma pirmais singls "Green Lights", Lorde piedāvā otro dziesmu "Liability".

"Galu galā dziesma man kļuva par aizsargājošu talismanu, " Zeina Lova (Zane Lowe) raidījumā sacīja dziedātāja, piebilstot, ka esot izbaudījusi "Liability" komponēšanas procesu un tā viņai no tiesas ir mīļa. Dziesma tapusi kopā ar Džeku Antonofu (Jack Antonoff).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!