"Nine Inch Nails" publicē jaunu dziesmu no gaidāmā minialbuma

Raksta attēls - "Nine Inch Nails" publicē jaunu dziesmu no gaidāmā minialbuma Nicholastbroussard, Wikimedia.org

19.07.2017 / Parmuziku.lv

Dziesma "This Isn’t the Place" ir vēl viens intriģējošs ieskats gaidāmajā minialbumā "Add Violence", kas iznāks 21. jūlijā.

Atšķirībā no pirmās dziesmas "Less Than", kura vairāk izklausās pēc "Nine Inch Nails" raksturīgā industriālā roka, šī skaņdarba skanējumā saklausāms sarežģīts vibrējošu sintezatoru, bungu un vieglas klavierspēles apvienojums.

Diskutējot par pašreizējo muzikālo virzienu, Trents Reznors ir norādījis, ka vēlējies radīt mūziku, kas ir izaicinoša, pat nepatīkama un neglīta, tādējādi pretojoties un atbildot uz aktuālajām un vispārīgajām tendencēm populārajā mūzikā. 

*Titulbildē izmantots Nicholastbroussard, Wikimedia.org attēls ar CC licenci.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!