Neticami, bet fakts! Paklausies, kā spēlē "Metallica" basista 12 gadus vecais dēls

Raksta attēls - Neticami, bet fakts!  Paklausies, kā spēlē "Metallica"  basista 12 gadus vecais dēls Ekrānšāviņš no video

10.04.2017 / Parmuziku.lv

Rokmūziķi kļūst arvien jaunāki! Sociālajā vietnē Facebook grupa "Korn" paziņojusi, ka viņiem Dienvidamerikas tūrē pievienosies "Metallica" basģitārista Roba Truhiljo (Rob Trujillo) 12 gadus vecais dēls Tais (Tye).

Tais ir sava tēva kopija ne vien izskatā, bet arī instrumenta izvēlē, un acīmredzami un saklausāmi, no Roba mantojis arī talantu. Jaunais mūziķis spēlē grupā "The Helmets". Tais aizvietos "Korn" pamatsastāva basistu "Fieldy", kurš personisku iemeslu dēļ nevarēs pievienoties grupai Dienvidamērikas tūrē.

Pusaudžu skeitbordistu grupa "The Helmets", kurā Tais spēlē basģitāru, jau ir satricinājusi gan vietējos skeitbordistu piknikus, gan festivālu Loolapalooza, gan amerikāņu TV rīta raidījumu.

Tēvs Robs, vispirms apguvis džeza mūzikas spēles tehnikas, aktīvo rokmūziķa karjeru sāka tikai 25 gadu vecumā grupas "Suicidal Tendencies" sastāvā, bet plašākai publikai kopš 2003. gada ir zināms kā grupas "Metallica" basģitārists.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!