Nedēļas laikā publicētas divas dziesmas ar gandrīz vienādu nosaukumu. Neveikli!

Raksta attēls - Nedēļas laikā publicētas divas dziesmas ar gandrīz vienādu nosaukumu. Neveikli! Publicitātes foto

26.06.2017 / Parmuziku.lv

Coldplay un Ansels Elgorts min viens otram uz papēžiem ar "All I Can Think About Is You" un "All I Think About is You".

Pagājušajā nedēļā britu rokgrupa Coldplay laida klajā jaunu singlu ar nosaukumu “All I Can Think About Is You”, taču tajā pašā laikā labi pazīstamās filmas "Vainīgas ir zvaigznes" aktieris un mūziķis Ansels Elgorts (Ansel Elgort) nervozi paziņoja Tvitterī, ka viņa nākamās dziesmas nosaukums ir gaužām līdzīgs:

Tagad, kad dziesma publicēta gan mēs, gan Coldplay un Elgorts jūtas atviegloti, ka tās abas neizklausās it nemaz līdzīgas.

Elgorts stāsta, ka jaunās dziesmas tapšanu iedvesmojusi kāda pagātnes atmiņa un tās pamatā ir patiesu saišu nozīmīgums cilvēku starpā.

Sabiedrība mums cenšas iestāstīt, ka, ja tev ir veiksmīga karjera, tad tu būsi laimīgs, bet es esmu sapratis, ka īsta laime slēpjas patiesās un dziļās savstarpējā sattiecībās, tā Elgorts.

Aktieris un mūziņis nosolījies visu turpmāko gadu publicēt vismaz vienu jaunu dziesmu katru mēnesi. Turēsim pie vārda!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!