Mailija Sairosa izjoko metro apmeklētājus, pārģērbjoties par ielu muzikanti

Raksta attēls - Mailija Sairosa izjoko metro apmeklētājus, pārģērbjoties par ielu muzikanti

15.06.2017 / Parmuziku.lv

Šī performance un skatītāju pieplūdums gandrīz paralizē metro darbību!

Mailija Sairusa nododas jautrībai un kopā ar Šova vadītāju Džimiju Falonu, izjokojot Ņujorkas metro stacijas apmeklētājus.

Abi bija pārģērbušies kovboju tērpos un izpildīja divas pazīstamas Mailijas dziesmas - "Jolene", kas ir nesenāks mākslinieces singls, un "Party in the U.S.A.", kas klausītāju ausis priecē jau kopš 2009.gada.

Noskaties, kā uz šo amizanto šovu reaģēja nejaušie garāmgājēji, kas, saprotams, pavisam drīz atpazina dziedātājas balsi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!