Lorde atgriežas ar jaunu singlu “Green Light” (VIDEO)

Raksta attēls -  Lorde atgriežas ar jaunu singlu “Green Light” (VIDEO) Ekrānšāviņš

03.03.2017 / Parmuziku.lv

“Green Light” ir pirmais vēstnesis no mākslinieces jaunā albuma “Melodrama”, kas gaidāms šā gada vasarā. Lordes iepriekšējais albums “Pure Heroine” izdots 2013. gadā.

Gaidāmā albuma producenti ir Lorde, Džeks Antonofs (Jack Antonoff) un Frenks Djūks (Frank Duke).

Dziesmas “Green Light” klipu režisējis Grants Singers (Grant Singer), kurš iepriekš veidojis klipus tādiem māksliniekiem kā The Weeknd, ZAYN un Teilorei Sviftai.

Lordes jaunais singls pirmo reizi dzīvajā izpildījumā tiks atskaņots 11. martā, Amerikas iemīļotajā šovā “Saturday Night Live”.

Dziedātājas karjera sākās 2013. gadā, kad viņa izdeva savu singlu “Royal”, būdama tikai 16 gadus veca. Lordes albums “Pure Heroine” pārdots vairāk kā 4 miljonos eksemplāru, un māksliniece saņēmusi divas “Grammy” balvas un vienu “BRIT Awards” balvu. Lorde saņēmusi personīgu ielūgumu uzstāties leģendārā Deivida Bovija piemiņas pasākumā. Deivids Bovijs jauno mākslinieci nodēvējis par “mūzikas nākotni”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!