Lietuvas elektroniskās mūzikas producents "Junior A" gūst ievērību pasaulē

Raksta attēls - Lietuvas elektroniskās mūzikas producents "Junior A" gūst ievērību pasaulē Publicitātes foto

15.03.2017 / Parmuziku.lv

Elektroniskās mūzikas producents "Junior A" ieņēmis stabilas līderpozīcijas ne vien Lietuvas Viral topā mūzikas staumēšanas vietnē Spotify, bet arī nonācis "Apple Beats 1" radio dīdžeju Meta Vilkinsona (Matt Wilkinson) un Zeina Lova (Zane Lowe) dziesmu izlasēs.

Jaunākos panākumus producentam atnesis singls "Sleeping Machine", kas ASV Viral Top 50 ierindojies 15. pozīcijā, bet Global Viral topā - 31. pozīcijā.

"Junior A", īstajā vārdā Tauvidas (Tautvydas), muzikālo daiļradi var dēvēt par lo-fi elektronisko mūziku. To raksturo DIY estētika, līdz mielēm atklāti dziesmu teksti, sapņainas skaņu ainavas, kuras novērtēs "How To Dress Well" un Jamie XX daiļrades cienītāji.

"Junior A" izdevis piecu dziesmu miksu izlasi (mixtape) "Born Busy", kur arī atrodami veiksmīgie singli "Sleeping Machine" un “Baby Boy”.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!