Latvijā tapusi jauna radio stacija, kas atskaņo stilīgas popmūzikas džeza versijas

Raksta attēls - Latvijā tapusi jauna radio stacija, kas atskaņo stilīgas popmūzikas džeza versijas Ekrānšāviņš no lounge-fm.lv

14.12.2017 / Parmuziku.lv

Sākot no 13. decembra, Latvijas radio stacijām pievienojas jauna stacija - "Lounge FM". Par to savā Facebook lapā paziņoja "Mix Media Group" vadītājs un radio stacijas veidotājs Andrejs Feldmanis.

"Lounge FM 99.5" muzikālais formāts ir līdzīgs tam, ko piedāvā "Radio Baltkom", kas darbojas, nu, jau 10 gadus. Šo unikālo muzikālo formātu iemīļojuši simtiem dažāda vecuma cilvēku, taču tagad jaunajos radio viļņos tas klausītājus 24 stundu garumā.

Radio "Lounge FM 99.5" 24 stundu garumā klausītājiem piedāvā patīkamu džeza, blūza un fanka sajaukumu, taču šī radio īpašā "odziņa" - unikālās un iepriekš nedzirdētās džeza kaverversijas dažādām populārām popa un rokmūzikas dziesmām, kas nepārtraukti mudina prātot, kam pieder šīs dziesmas oriģinālversija. 

Ideāls fons darbam, braucienam, sarunai - "Lounge FM" klausīties iespējams frekvencē 99.5, kā arī internetā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!