Lana Del Rey izziņojusi jaunā albuma treileri (VIDEO)

Raksta attēls - Lana Del Rey izziņojusi jaunā albuma treileri (VIDEO) Ekrānšāviņš

30.03.2017 / Parmuziku.lv

Lana Del Rey vakar (29.martā) ievietojusi officiālo jaunā albuma "Lust For Life" melnbaltu video treileri, kurā māksliniece ļauj nedaudz ielūkoties savās domās par to, kā ir dzīvot Hollivudā.

"Katru rītu man ir iespēja vaicāt sev pašai: "Ko man vajadzētu pagatavot saviem bērniem? Kaut ko pikantu? Kaut ko ar nelielu rūgtumu, bet ar saldu pēcgaršu? Vai labāk man vajadzētu paņemt dienu brīvu un veltīt laiku, sūtot mīlestību viņiem?" Jo dažkārt labs nodoms, gaišs prāts un likšana viņiem justies svarīgiem, ir lielākais ieguldījums, ko mākslinieks var veikt." Tā māksliniece Lana Del Rey.

Kā ziņots iepriekš, 18.februārī, Lana Del Rey jau nodeva klausītājiem savu pirmo singlu "Love". Preses relīzē dziedātāja saka: "Iepriekšējos četrus albumus esmu radījusi sev, bet šis tiks veltīts maniem faniem un stāstīs par to vietu, uz kurieni, es ceru, mēs visi reiz dosimies."

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!