Lana del Reja sniedz faniem ieskatu jaunā skaņdarbā

Raksta attēls - Lana del Reja sniedz faniem ieskatu jaunā skaņdarbā Instagram, Lana Del Rey

12.06.2017 / Parmuziku.lv

Paredzams, ka šī būs viena no dziesmām, ko māksliniece iekļaus nākamajā mēnesī iznākošajā albumā.

Lana del Reja (Lana Del Rey) ar Instagram palīdzību devusi saviem faniem ieskatu kādā no jaunā albuma skaņdarbiem.

Tā nosaukums ir "Change", un paredzams, ka šī ir viena no dziesmām, kas būs iekļauta mūziķes jaunajā mūzikas albumā "Lust for Life", kas iznāk šā gada 21. jūlijā.

Līdz šim no jaunā albuma jau esam dzirdējuši dziesmu ar nosaukumu "Love" un Lanas kopdarbu ar kanādiešu dziedātāju The Weekend, kam ir tāds pats nosaukums kā albumam, proti "Lust for Life".

Gaidīsim 21.jūliju un jauno albumu, kura pārēji skaņdarbi pagaidām ir noslēpums. Bet līdz tam iesakām  noskatīties jau publicētos videoklipus.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!