Beidzot! Laiams Peins izdod ilgi gaidīto solo singlu “Strip that down”

Raksta attēls - Beidzot! Laiams Peins izdod ilgi gaidīto solo singlu  “Strip that down” Publicitātes foto

19.05.2017 / Parmuziku.lv

Izdots ilgi gaidītais Laiama Peina (Liam Payne) solo singls “Strip that down”. Dziesmas autori ir pats Laiams, kā arī Eds Šīrans un Stīvs Makss. “Strip that down” piedalās arī reperis Quavo, kurš ir Amerikas hiphopa grupas “Migos” dalībnieks.

Dziesmas lirikas atspoguļo Laiama rotaļīgumu, neatkarību un pārliecību kā solomāksliniekam, savukārt, vokāls demonstrē viņa mūzikālās spējas.

“Esmu smagi strādājis studijā veselu gadu un esmu priecīgs, ka beidzot varu dalīties radītajā ar saviem faniem! Grupa One Direction bija lieliska pieredze manā karjerā, taču es ceru, ka visi ir gatavi manam uznācienam kā solo māksliniekam. 2017. gads līdz šim ir bijis lielisks un es ar nepacieību gaidu tā turpinājumu!” stāsta Laiams.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!