Lady Gaga sagādājusi pārsteigumu festivāla Coachella klausītājiem (VIDEO)

Raksta attēls - Lady Gaga sagādājusi pārsteigumu festivāla Coachella klausītājiem (VIDEO) Ekrānšāviņš

17.04.2017 / Parmuziku.lv

Šajā nedēļas nogalē Kalifornijā notiekošajā Mākslas un mūzikas festivālā Coachella uzstājās arī dziedātāja Lady Gaga. Viņa festivāla galvenās mākslinieces godā nomainīja dziedātāju Beyonce, kurai grūtniecības laikā ārsti liedza uzstāties.

Gaga atzīmēja savu Coachella uzstāšanos, pirmatskaņojot jauno singlu "The Cure".

"The Cure" ir stāsts par apsēstību, atrisināt mīļotā cilvēka problēmas, bēdas un kaites. Dziesmu raksturojot muzikāli, "The Cure" elektroniskās deju mūzikas ritmi saplūst ar R&B un popmūzikai raksurīgo.

Coachella festivāla versija.

Radio versija.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!