Ir viena laba un viena slikta ziņa par "Carpool Karaoke" (VIDEO)

Raksta attēls - Ir viena laba un viena slikta ziņa par "Carpool Karaoke" (VIDEO) Ekrānšāviņš

16.02.2017 / Parmuziku.lv

Klausītāju tik ļoti iemīļota sadziedāšanās automašīnā "Carpool Karaoke", kas bija daļa komiķa Džeimsa Kordena šova "The Late Late Show with James Corden", jaunajā sezonā piedzīvos pārmaiņas.

Labā ziņa - "Carpool Karaoke" koncepcija kļūs interesantāka. Tagad vienā raidījumā redzēsim, kā vienu automašīnu dala un kopā sadziedājas 16 slavenības. Pirmajā sērijā dziedātāji Ariana Grande, Džons Ledžends, Ališa Kīza, aktieris-reperis Vils Smits un citi, tostarp arī grupa "Metallica", kas izpildīs Rianas dziesmu "Diamonds". Sliktā ziņa ir tāda, ka šādā formāta "Carpool Karaoke" skatītājiem būs pieejama tikai digitālā satura platformā Apple Music.

Noklausies arī "Metallica" dziesmu "Enter Sandman" īpašajā "Carpool Karaoke" versijā!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!