Keitija Perija publicē aizkulišu video no One Love Manchester koncerta. Emocionāli!

Raksta attēls - Keitija Perija publicē aizkulišu video no One Love Manchester koncerta. Emocionāli! Ekrānšāviņš no Youtube video

26.06.2017 / Parmuziku.lv

Trīs nedēļas pēc tam, kad varējām vērot, kā pasaules lielākie mūziķi uzstājas Arianas Grandes rīkotajā labdarības koncertā One Love Manchester, Keitija Perija dalījusies ar unikāliem kadriem no koncerta aizkulisēm.

Nupat publicētajā video, kas atskatās uz labdarības koncertu, kas rīkots godinot 22.maija teroristu uzbrukumu dziedātājas Arianas Grandes koncertā, varam redzēt kā mākslinieki (Džastins Bībers, Mailija Sairusa, Coldplay u.c.) gatavojas koncertam azkulišu zonā - iedziedas, apskaujas, vēl viens otram labus vārdus, jokojas un citādi gatavojas vakara lielajam notikumam.

Video arī varam tuvāk apskatīt Keitijas Perijas oriģinālo kleitu, kas piesaistīja lielu mediju uzmanību, jo uz tās uzdrukātas visas 22. maija Mančesteras terorakta upuru sejas.

Īpaši mīļš video moments verojams, kad Ariana Grande un Keitija vienojas ilgā apskāvienā. Galu galā šī koncerta mērķis taču bija uzsvērt vienotību un mīlestību. Noskaties!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!