Jāredz! Skandalozajam Tommy Cash jauns, provokatīvs videoklips

Raksta attēls - Jāredz! Skandalozajam Tommy Cash jauns, provokatīvs videoklips Ekrānšāviņš

16.03.2017 / Parmuziku.lv

Igauņu repera Tommy Cash jaunais videoklips "Surf" ir ne mazāk skandalozs kā iepriekšējais interneta grāvējs videoklips "Winaloto".

Postpadomju daudzstāvu blokmāju rajonā, valdošai sistēmai paklausīgajā, bet nomocītajā prātā dzimst dažādas fantāzijas, kuras videoklipā "Surf" tiek izspēlētas groteskās un sirreālās ainās. Videoklipa "Surf" režisors ir pats Tommy. Šobrīd Tommy Cash ir viens no pasaulē zināmākajiem Baltijas valstu māksliniekiem, pateicoties precīzajām atraucēm uz Postpadomju valstīm raksturīgo vērtību sistēmu.

Noskaties video!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!