“Jāņu festivāls” Anglijā izziņo programmu

Raksta attēls - “Jāņu festivāls” Anglijā izziņo programmu Publicitātes foto

07.04.2017 / Parmuziku.lv

“Jāņu festivālā” Anglijā uzstāsies grupas “Apvedceļš” un “Gain Fast”, reperis Rassell, Sabīne Berezina un Edvards Grieze, Ufo un grupas “Labvēlīgais tips” mūziķi Normunds Jakušonoks un Kaspars Tīmanis.

Lielākās Līgo un Jāņu svinības latviešiem ārzemēs, kas katru gadu pulcē vairākus tūkstošus apmeklētāju, šogad kārtējo reizi notiks Lielbritānijā. Jau sesto gadu pēc kārtas apvienība “Bērzes Strazdi” tradicionāli organizē trīs dienu ilgu brīvdabas un mūzikas festivālu “Jāņu festivāls – 2017”, kas šogad noritēs no 23. līdz 25. jūnijam Anglijas latviešu īpašumā “Straumēni”.

Līgo vakarā, 23. jūnijā, uz festivāla Lielās skatuves kāps un atbraukušos līgotājus ar dejām un labākajiem latviešu zaļumbaļļu hītu kaveriem priecēs grupa “VIA Sienāži”. Vēlajiem un rūdītajiem līgotājiem naktī būs atvērta Mazā skatuve jeb disko telts, kur uzstāsies šlāgergrupa “Viņš un es”. Vakarā un naktī ar jautrām dziesmām un aktīvām dejām pie pults būs DJ Vento un DJ Erminass.

Festivāla galvenās norises dienā, 24. jūnijā, Lielā skatuve ar tiešraidi būs šovmeņa UFO rīcībā, kurš līgotājus izklaidēs ar kādreiz populārā radio SWH sarunu un dziesmu Līgo seta “2 Old Babies” labākajām tradīcijām. Kopā ar Ufo Jāņu rītu ielīgos “Labvēlīgā tipa” mākslinieki jeb arī dueta “Karakums” mūziķi Normunds Jakušonoks un Kaspars Tīmanis.

Pasākumā varēs baudīt latviešu šlāgera un kantri mūzikas zvaigžņu - grupas “Apvedceļš” un pozitīvās latviešu poproka grupas “Gain Fast” uzstāšanos. Jāņu dienā uz Mazās skatuves koncertēs mūzikas producents un reperis Rassell, dziedātāja Sabīne Berezina jeb apvienība “Rassell & Sabīne Berezina” kopā ar jauno projekta dalībnieku - dziedātāju Edvardu Griezi. Vēlāk, populārie latviešu dīdžeji DJ Vento un DJ Erminass ar lustīgu ballīti izklaidēs līgotājus līdz pirmajai rītausmai.

Trīs dienu ilgais mūzikas un kultūras festivāls brīvdabā piedāvā ne vien koncertus ar latviešu viesmākslinieku uzstāšanos, zaļumballi un deju vakarus dīdžeju vadībā, bet arī daudzveidīgu programmu, kas piemērota visdažādākajām latviešu kopienas pārstāvju gaumēm.

Arī šogad ar ĀM /Latvijas vēstniecības Apvienotajā Karalistē un Latvijas Nacionālās Padomes Lielbritānijā finansiālo atbalstu festivāla ietvaros aizsāktā kultūrizglītojošā programma ģimenēm un bērniem – “LĪGO SĒTAS” rūpēsies par Līgo un Jāņu svinēšanas tradīciju iepazīšanu un praktizēšanu. Festivālā darbosies bērnu rītu disko ballītes, piepūšamās izklaides un putu baseins. Brīvdabas festivālā notiks teātra un latviešu kino filmu izrādes, amatnieku tirdziņš, latviešu tautas deju, folkloras un muzikālo kopu uzstāšanās, būs iespēja piedalīties tradicionālās latviešu sporta spēlēs, Jāņu lielā ugunskura kopīgā iedegšanā, apdejošanā un apdziedāšanā.

Festivāla biļetes nopērkamas šeit. 3 dienu biļete bez teltsvietas maksā– 30 GBP, savukārt ĢIMENES biļete 50 GBP. Teltsvietas cena iegādei uz vietas ir 5 GBP, dzīvojamās mājas/piekabes- GBP15.00. Bērniem līdz 14 gadu vecumam - ieeja brīva.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!