Izraēlas uzvarētājdziesma un 10 labākie šī gada Eirovīzijas hiti

Raksta attēls - Izraēlas uzvarētājdziesma un 10 labākie šī gada Eirovīzijas hiti Publicitātes foto: Thomas Hanses/Eurovision.tv

13.05.2018 / Parmuziku.lv

Jā, vakar Eirovīzijā uzvarēja Izraēla. Bet, ja kādu iemeslu dēļ šovu nevēroji, piedāvājam īsu ieskatu Eirovīzijas fināla labākajos priekšnesumos.

1. Eirovīzijas uzvarētāja - Izraēlas pārstāve Netta un dziesma Toy

Publiskās balsošanas punktu paziņošana šogad bija īpaši nervu kutinoša. Neiztika arī bez kļūdām no šova vadītāju puses, kas vēl vairāk pakutināja nervus valstu pārstāvjiem.

Youtube/BBC

Lūk, arī uzvarētājdziesmas priekšnesums

Kopumā Netta no žūrijas un skatītājiem saņēma 539 punktus. Jāatzīst gan, ka skatītāji bija dāsnāki par žūriju, kas Izraēlu savā balsojumā ierindoja vien 3. vietā.

2. Kipras pārstāve Eleni Foureira

Jāsaka gan, ka skatītāju balsojums bija pārliecinošs, līdz uzvarai Kipras pārstāvei pietrūka 93 punktu. Kopumā viņa šovā no skatītājiem un žūrijas ieguva 436 punktus.

Youtube/Eurovision Song Contest

3. Austrija: Cesár Sampson - Nobody But You

Austrija balsojumā saņēma 342 punktus. Turklāt visvairāk tieši no žūrijas - kopumā 271.

Youtube/Eurovision Song Contest

4. Vācija: Michael Schulte - You Let Me Walk Alone

Saņemot 204 punktus no žūrijas un 136 no skatītājiem, Vācija ierindojās 4.vietā.

Youtube/Eurovision Song Contest

5. Itālija: Ermal Meta e Fabrizio Moro - Non Mi Avete Fatto Niente

Ja no žūrijas Itālija saņēma vien 59 punktus, tad no skatītājiem veselus 249! Tas ļāva itālijas puišiem kopvērtējumā ierindoties 5. vietā.

Youtube/Eurovision Song Contest

6. Čehija: Mikolas Josef - Lie To Me

Saņemot 66 punktus no žūrijas un 215 no skatītājiem, Mikolas ierindojās 6. vietā.

Youtube/Eurovision Song Contest

7. Zviedrija: Benjamin Ingrosso - Dance You Off

Žūrija Zviedrijas priekšnesumu ierindoja 2. vietā un piešķīra tam 253 punktus, taču skatītāji nebija tik dāsni un, saņemot kopsummā 274 punktus, Zviedrija ieguva vien 7. vietu.

Youtube/Eurovision Song Contest

8. Igaunija: Elina Nechayeva - La Forza - Estonia

Mūsu kaimiņvalsts pārstāve pārliecināja gan žūriju, gan skatītājus ne tikai ar savu vokālo sniegumu, bet arī ar krāšņām video projekcijām tērpā. Ar 245 punktiem Igaunijas pārstāve ierindojās 8. vietā.

Youtube/Eurovision Song Contest

9. Dānija: Rasmussen - Higher Ground

Youtube/Eurovision Song Contest

10. Moldova: DoReDoS - My Lucky Day

Lai arī šai dziesmai līdz ar Krievijas neiekļūšanu finālā tika prognozēta vieta piecniekā, tomēr balsojuma rezultāti bija citādi. Saņemot 209 punktus, Filipa Kirkorova dziesma ierindojās 10.vietā.

Youtube/Eurovision Song Contest

Ieskaties arī kopvērtējuma tabulā: 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!