Īpaši koncertu filmētājiem: uzbūvētā pasaulē pirmā vertikālā skatuve

Raksta attēls - Īpaši koncertu filmētājiem: uzbūvētā pasaulē pirmā vertikālā skatuve

09.09.2019 / Artis Ķekars

Dienvidkorejas tehnoloģiju milzis ‘‘Samsung’’ pārsteidzis kompānijas rīkotā pasākuma apmeklētājus ar neparasta dizaina skatuvi, vēsta ‘‘Digital Music News’’.

Septembra sākumā, Lielbritānijas galvaspilsētā atklāta ‘‘Samsung KX’’ vertikāla skatuve – teju 10 metrus augsta skatuve ar trīs stāviem. Neparastais dizains katru uzstāšanos ļauj iemūžināt nesagrozot savu viedtālruni horizontāli.

Tehnoloģiju kompānija ar inovatīvo pieeju cer radīt pozitīvu priekšstatu cilvēkiem par kultūras dzīvi un iespējām nākotnē.

‘‘Samsung’’ pārstāvji norāda, ka vertikālās skatuves jau drīz varētu kļūt par trendu visā pasaulē. Kompānija lēš, ka aptuveni 94% viedtālruņu lietotāju to izmanto vertikāli un 79% izklaides saturu labprāt vēro tieši vertikālā formātā.

Pasākuma organizatore Tanja Vellere stāsta, ka jaunā skatuve ir pielāgota sociālo tīklu vajadzībām.

‘‘Skatuve paredzēta, lai apmeklētājiem dotu iespēju momentāli dalīties ar kvalitatīvu saturu. Esam lepni par paveikto un vienmēr priecāsimies piedāvāt cilvēkiem, ko jaunu un iepriekš neredzētu.’’

Skatuve paredzēta, kā vieta, kur ikdienas pulcēties un izklaidēties pilsētas viesiem. Jau pašlaik dažādi pasākumi tur ieplānoti līdz pat oktobra beigām.

 

 

 

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!