Igauņu grupa “Sibyl Vane” izdod otro albumu

Raksta attēls - Igauņu grupa “Sibyl Vane” izdod otro albumu Publicitātes foto

21.04.2017 / Parmuziku.lv

Šodien Igaunijas grupa “Sibyl Vane” piedāvā klausītājiem savu otro studijas ierakstu, kā arī video versiju dziesmai “No 44”. Albumā, kura nosaukums ir tāds pats kā grupai, iekļautas desmit kompozīcijas un ar šo ierakstu “Sibyl Vane” turpina sadarbību ar Latvijas mūzikas apgādu “I Love You Records”.

“Šī mums ir ļoti priecīga diena! Esam laimīgi, ka albums, kuru fani gaidīja tik ilgi, beidzot ir iznācis,” saka “Sibyl Vane” dziedātāja, ģitāriste un dziesmu autore Helēna Randlahta.

Viņai piekrīt arī izdevniecības “I Love You Records” radošais directors Bruno Roze: “Albums nāca pie klausītājiem ilgi, bet bija vērts to gaidīt. Esam ļoti apmierināti par rezultātu un gaidām klausītāju atsauksmes. Ja iespējams, ieteiktu apmeklēt kādu grupas koncertu. Viņu priekšnesums ir katra biļetei  iztērētā centa un jūsu brīvā laika minūtes vērts.”

Alternatīvā roka trio “Sibyl Vane” 2010. gadā Pērnavā dibināja dziedātāja un ģitāriste Helēna Randlahta un basģitārists Heiko Lēsments, abi ir arī grupas dziesmu autori. Pēc dažām sastāva maiņām par trešo pastāvīgo ansambļa dalībnieku kļuva bundzinieks Hendriks Līviks. Grupas pirmo studijas ierakstu “Love, Holy Water and TV” apgāds “I Love You Records” izdeva 2012. gadā.

Pēc jaunā albuma iznākšanas “Sibyl Vane” dosies turnejā pa Baltijas valstīm, kas sāksies 27. aprīlī Rīgas klubā “Nabaklab”, turpināsies ar koncertiem Lietuvā un Igaunijā, bet maijā un jūnijā grupa atgriezīsies Latvijā ar koncertiem Daugavpilī, Jelgavā un Liepājā.

No piektdienas, 21. aprīļa, “Sibyl Vane” jaunais ieraksts pieejams vinila plates un kompaktdiska formātā, kā arī digitālā versijā visās populārākajās mūzikas platformās. Albumu iespējams iegādāties interneta veikalā 311.lv (https://www.311.lv/sibyl-vane-lv).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!