Hita "Chasing Highs" autore ALMA izdod jaunu dziesmu "Phases"

Raksta attēls - Hita "Chasing Highs" autore ALMA izdod jaunu dziesmu "Phases" Ekrānšāviņš no "Chasing Highs" video

23.09.2017 / Parmuziku.lv

Līdz ar pirmatskaņojumu nozīmīgajā BBC Radio 1 šovā "Hottest Record" , jaunākā somu izpildītājas ALMA dziesma "Phases" nonākusi pie klausītājiem.

Tas ir nākamais singls, kas seko debijai - singlam "Chasing Hights" un EP "Dye My Hair" Līdz ar starptautisku parādīšanos, ALMA ir sasniegusi 150 miljonus "Spotify" klausījumu, ieguvusi simpātijas no starptautisku radio programmu diorektoriem un sasniegusi sudraba statusu Lielbritānijā (ar pārdotām vairāk nekā 250 000 kopijām). 

Jaunākā singla producents ir Charlie Handsome, kas strādājis ar Drake un Mac Miller, bet savu papildinājumu dziesmai sniedz repa smagsvars French Montana.

ALMA līdz ar iziešanu starptaustiskajā tirgū saņēmusi iedrošinājumu un atbalstu no daudziem industrijā nozīmīgiem spēlētājiem, piemēram, radio dīdžejiem Annie Mac un MistaJam.

ALMA - divdesmitgadniece ar spilgtiem neona zaļiem matiem, enerģisku attieksmi un balsi, kas varētu nojaukt mājas. Viennozīmīgi spilgta popa sensācija pie pasaules slavas debesīm.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!