Grupas “Musiqq” koncerts Anglijas pilsētā Lesterā raisa milzīgu atsaucību

Raksta attēls -  Grupas “Musiqq” koncerts Anglijas pilsētā Lesterā raisa milzīgu atsaucību

24.04.2017 / Parmuziku.lv

Sestdienas, 22. aprīļa vakarā, notikušais koncerts Anglijas pilsētā Lesterā pārsteidza vienas no populārākās Latvijas grupas “Musiqq” dalībniekus ar milzīgu atsaucību, fanu mīlestību un ieinteresētību.

Kā  producēšanas apvienība “Bērzes Strazdi” iepriekš jau informēja, interese biļešu iegādei iepriekšpārdošanā uz gaidāmo dueta “Musiqq” koncertu Anglijā, bijusi lielāka kā pasākuma organizatori bija cerējuši. Dienu pirms koncerta biļetes iepriekšpārdošanā bija pilnībā izpārdotas.

Tā rezultātā, pirms koncerta pie Lesteras pilsētas naktskluba “2Funky Music Café” veidojās gara latviešu viesmākslinieku fanu rinda, jo vēl daudzi tautieši vēlējās iegādāties biļetes uz gaidāmo koncertu. Lai gan koncerta norises vieta bija pārpildīta, aiz durvīm netika atstāts neviens dueta “Musiqq” fans Anglijā.

“Musiqq” koncerts notika ar jaudīgāko skaņas un gaismas tehniku nodrošinātajā Lesteras naktsklubā “2Funky Music Café”. Koncertu kopumā apmeklēja četri simti (400) klausītāji, kuri bija sabraukuši no dažādām Lielbritānijas pilsētām. Duets koncertā izpildīja savas labākās dziesmas un hitus, starp tiem arī 2016. gada vērtīgāko dziesmu “Debesis iekrita tevī”, kas ir mūziķu kopdarbs ar grupu “Prāta vētra”. Pirms un pēc koncerta dejas spēlēs dj Vento. 

Duets “Musiqq” var lepoties ar to, ka ir viena no iecienītākajām mūziķu apvienībām Latvijā, kuras dziesmas atrodamas radio topu, klubu atskaņošanas un mūzikas balvu virsotnēs. Dueta “Musiqq” pēdējais koncerts Anglijā notika pagājušajā gadā, lielākajās latviešu Līgo svinībās ārzemēs – “Jāņu festivāls 2016”, kas notika Anglijas vidienes latviesu lauku īpašumā “Straumēni”.  Toreiz dueta “Musiqq” uzstāšanās izpelnījās simtiem fanu ovācijas, tāpēc pēc daudzkārtējiem latviešu fanu lūgumiem Anglijā, iecienīto latviešu mākslinieku uzstāšanās šogad bija ļoti gaidīta.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!