"Grammy" balvas nominanti "Galantis" jaunajā singlā apvienojas ar ROZES

Raksta attēls - "Grammy" balvas nominanti "Galantis" jaunajā singlā apvienojas ar ROZES Publicitātes foto

05.09.2017 / Parmuziku.lv

Jaunā dziesma "Girls On Boys" iekļauta gaidāmajā albumā "The Aviary".

“Girls on Boys” ir dziesma no "Galantis" gaidāmā albuma "The Aviary", kas tiks izdots "Big Beat Records" paspārnē 15. septembrī. Jaunais ieraksts "The Aviary" tika ierakstīts starp tūres koncertiem, bet nosaukuma iedvesma nākusi, apmeklējot reālu putnu dārzu Honkongā:

Mūsu prāts ir kā putnu dārzs, kurā tikai vajag ieiet un atrast visu to skaistumu kas tur atrodas.

Līdz ar albumu grupa dosies koncerttūrē.

Galantis ir zviedru elektroniskās mūzikas producentu duets, ko veido Kristiāns Karlsons (Christian Karlsson, zināms arī kā Bloodshy & Avant un Miike Snow dalībnieks) un Linus Eklovs (Linus Eklöw, zināms kā Style of Eye). ROZES pazīstama ar savu pirmreizējo vokālu un dziedāšanas manieri, un atpazīstama savu sadarbību ar The Chainsmokers “Roses”,  Big Gigantic“All Of Me” un Cash Cash “Matches”  dēļ.

Jāpiemin "Galantis" dziesmas “No Money” panākumi - kas ir ne tikai apbalvots ar platīna statusu, bet arī pārsniedz 600 miljonu straumējumu visā pasaulē, 288 miljonus Youtube skatījumu un dziesma ierindojas iTunes Top10 43 valstīs!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!