Flying Lotus filma šokē kinofestivāla skatītājus. Noskaties treileri!

Raksta attēls - Flying Lotus filma šokē kinofestivāla skatītājus. Noskaties treileri! Ekrānšāviņš

26.01.2017 / Parmuziku.lv

Elektroniskās mūzikas mākslinieks Flying Lotus ar filmu "Kuso" debitējis kā režisors festivālā "Sundance Film". Filmas pretīgākie momenti šokējuši pat rūdītākos kino skatītājus, ziņo ārvalstu mediji.

"Kuso" veidota no dažādām savstarpēji saistītām īsfilmām, kas attēlo cilvēku-mutantu dzīvi Losandželosā pēc tam, kad tur ir notikušas zemestrīces. "Lai gan filma atsaucas uz Amerikas nežēlīgo, asiņaino vēsturi, tomēr tās radītāji galvenokārt fokusējas uz to, lai "Kuso"  būtu visu laiku pretīgākā filma. Un tas viņiem ir izdevies!" raksta theverge.com apskatnieks.

Flying Lotus ir amerikāņu elektroniskās un eksperimentālās mūzikas mākslinieks, kurš plašākas publikas atzinību ieguva, pateicoties 2014. gadā izdotajam albumam "You're Dead!". Viņš sadarbojies ar hiphopa mākslinieku Kendriku Lamāru.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!