Fantastisko Bjorkas video tagad var noskatīties arī Youtube

Raksta attēls - Fantastisko Bjorkas video tagad var noskatīties arī Youtube Ekrānšāviņš no video

04.04.2017 / Parmuziku.lv

Dziesmas "Notget" virtuālās realitātes video tapis māksliniecei sadarbojoties ar režisoriem Vorneru Duprīzu (Warren Dupreez) un Niku Torntonu Džonsu (Nick Thornton Jones) un sākotnēji bija daļa no Bjorkas digitālās izstādes.

"Notget" videoklips ir sarežģīts digitālā dizaina darbs, kuru veido 3D skenējumi, gaismas, skaņas un kustību modulēšana, kas gala rezultātā ļauj iepazīt Bjorku poētiski un personiski. Dziesma "Notget" atrodama mākslinieces 8. studijas albumā "Vulnicura".

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!