Fani var uzgavilēt! Teilores Sviftas mūzika pieejama straumēšanas servisos

Raksta attēls - Fani var uzgavilēt! Teilores Sviftas mūzika pieejama straumēšanas servisos Ekrānšāviņš no Spotify

09.06.2017 / Parmuziku.lv

Tagad straumēšanai pieejami visi dziedātājas ieraksti

8. jūnijā straumēšanas servisos tika publiskoti visi dziedātājas līdz šim publicētie albumi. 

Viņas fanu Twitter kontā par šo faktu parādījas paziņojums: 

Svinot to, ka albums "1989" visā pasaulē tika pārdots vairāk nekā 10 miljonos eksemplāru un Amerikas Ierakstu industrijas asociācijas paziņojumu par sertifikāta piešķiršanu dziedātājai par 100 miljoniem dziesmu atskaņojuma reizēm, Teilore vēlas pateikties faniem, padarot publisku visu iepriekš publicēto albumu katalogu visos straumēšanas servisos jau šodien pusnaktī. 

Atgādināsim, ka iepriekš Teilores ieraksti nebija pieejami straumēšanas servisos. Viņa tos asi kritizēja un intervijā Yahoo 2014. gadā pat norādīja:  "Mūzika tik strauji mainās, un tik pat ātri mainās mūzikas industrijas aprises, ka tādi servisi kā Spotify man pašai vairāk saistās ar lielu eksperimentu." Tāpat viņa uzsvēra, ka "ka nevēlas ziedot savas dzīves darbu eksperimentam, kas nevēlas sniegt taisnīgu atlīdzību mūzikas autoriem, producentiem, izpildītājiem un veidotājiem." 

Pirms diviem gadiem viņa bija arī veltījusi atklātu vēstuli Apple Music, uzsverot, kādēļ viņa personīgi neatbalsta straumēšanas servisus. Kompānija tolaik mainīja savu politiku, kā rezultātā dziedātāja tomēr uzsāka ar viņiem sadarbību, 2015. gadā padarot šajā servisā pieejamu savu albumu "1989".

Taču tagad Teilores mūzika ir pieejama visos straumēšanas servisos, tostarp arī asi kritizētajā Spotify

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!