Uzzini, ko par uzvaru Eirovīzijā saka Portugāles dziedātājs Salvadors Sobrala

Raksta attēls - Uzzini, ko par uzvaru Eirovīzijā saka Portugāles dziedātājs Salvadors Sobrala Attēlā Salvadors Sobrala kopā ar māsu Lusiu, ekrānšāviņš

14.05.2017 / Parmuziku.lv

2017. gada Eirovīzijas dziesmu konkursā uzvaras laurus ar dziesmu "Amar Pelos Dois" plūca Portugāles pārstāvis Salvadors Sobrala (Salvador Sobral). Šī ir Portugāles pirmā uzvara, lai gan Eirovīzijā tā piedalījusies jau 49 reizes.

Konkursa noslēgumā Salvadors dziesmu izpildīja kopā ar māsu Lusiu, kura ir dziesmas autore un uzticama sabiedrotā brāļa skatuves gaitās. 

Es ceru, ka mana uzvara radīs izmaiņas ne vien Eirovīzijā, bet arī popmūzikā kopumā,

preses konferencē sacīja Salvadors.

Viņa radītā un izpildītā mūzika ikdienā nav dzirdama radio stacijās. Salvadors ir džeza-soulmūzikas dziedātājs. Tāpēc dziesmas "Amar Pelos Dois" uzvara tik tiešām ir dažādības godināšana. Dziesmas autore Lusia par dziesmas uzvaras panākumu atslēgu sauc tās vienkāršību un veidu, kādā Salvadors dziesmu interpretēja. Salvadors esot apsvēris domu, ka dziesmu vajadzētu izpildīt angliski, tomēr sapratis, ka tā vislabāk skan portugāļu valodā.

Abi - brālis un māsa plašākai publikai kļuva pazīstami, piedaloties Portugāles "Pop Idol" talantu šovā.  2015. gadā Salvadors debitējis ar albumu "Excuse me". Viņš ciena džeza trompetistuun dziedātāju Četu Beikeru un iedvesmojas no bosanovas mūzikas, kā arī pārvalda četras valodas: protugāļu, spāņu, angļu un nedaudz arī itāļu. Atgriežoties mājās, mūziķis dosies uzstāties Portugāles koncerttūrē un turpinās darbu pie otrā studijas albuma ieraksta.

Otrajā vietā ierindojās Bulgārijas dziedātājs Kristians Kostovs, savukārt trešo vietu ieguva grupa "SunStroke" no Moldovas. Ceturtajā vietā - Beļģijas pārstāve Blanše (Blanche), piektajā vietā ierinodojās Zviedrijas pārstāvis Robins Bengtsons (Robin Bengtsson) un sešinieku noslēdz Itālijas pārstāvis Frančesko Gabani (Francesco Gabbani).

Avots: eurovision.tv.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!